Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koncertową. Sam zespół muzyczny „Dur-Moll” powstał w ramach firmy w 2012 r. Współpracujemy wyłącznie z dyplomowanymi muzykami. Wykonawcami naszego zespołu są absolwenci Akademii Teatralnej w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach czy Wydziału Wokalno-Estradowego warszawskiej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina a także aktorzy polskich teatrów muzycznych oraz profesjonalni instrumentaliści.

Obecnie posiadamy dziewięć programów, które wykonujemy przez cały rok. Cieszą się one dużą popularnością w domach kultury, instytucjach publicznych, kościołach  a w przypadku bardziej rozrywkowego repertuaru – także w restauracjach, firmach, klubach czy kawiarniach. Skierowane są zarówno do młodszego jak i starszego pokolenia.

W razie potrzeby zespół dysponuje profesjonalnym zestawem nagłośnieniowym marki YAMAHA a także własną obsługą akustyczną.

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszych programach koncertów wraz z materiałem multimedialnym:

 

Koncert Bajkowy button Koncert Dwudziestolecie nowe Serduszko
koncert Z piosenką prez Warszawe  Koncerty Patriotyczne copy koncert Pieśni Powstania NOWY mały
 koncert pieśni Solidarności strona  Koncert Papieski size ok Koncert Kolędy i Pastorałki size ok